The Norwegian Golf Club on Costa del Sol

Resultater Santana 24.11.2017

Resultater Santana 04.11.2017
Nr. 1 Lag nr.: Fornavn Etternavn Poeng/HCP
8
Vidar  Throndsen 79/100,3
Hans G. Løken
Gro Michelsen
Martin Haugsdal
Nr. 2 Lag nr.: Fornavn Etternavn Poeng/HCP
7
Rune Falstad 78/104,0
Svein Andersen
Sina Underhaug
Ruth Aanensen
Nr. 3 Lag nr.: Fornavn Etternavn Poeng/HCP
4
Bernt Hanssen 78/104,2
Bente Falstad
Jon Michelsen
Per Kierulf
Gruppe 1 HCP: 13,6 - 22,1
Nr. Fornavn  Etternavn HCP Poeng
1 Jorun Lie 17,3 37
Gruppe 2 HCP: 22,8 - 28,4
Nr. Fornavn  Etternavn HCP Poeng
1 Ruth Rist 28,4 41
Gruppe 3 HCP: 29,0 - 36,0
Nr. Fornavn  Etternavn HCP Poeng  
1 Thor Haugen 29 32
Nærmest Flagget   Damer   Herrer  
Hull  2 Ingen   Rune Falstad
Hull  7 Aud Ghilemoen Guttorm Aanensen
Hull 12 Hilde Løken Ingen  
Hull 16 Ruth Rist Knut Lynneng

Resultater Klubbmesterskapet 2017

Resultater

 

Klubbmesterskapet 2017

Fornavn

Etternavn

Resultat

Klubbmester Damer:

Bente

Falstad

213 slag

Klubbmester Herrer:

Rune

Falstad

193 slag

Resultat nettoslag

Gruppe 1

Nr.

Fornavn

Etternavn

Resultat

1

Jan

Nybø

161

 

2

Bernt

Hanssen

162

 

3

Hans G.

Løken

166

 

Gruppe 2

Nr.

Fornavn

Etternavn

Resultat

1

Svein

Andersen

155

 

2

John

Nordal

162

 

3

Elin

Nikolaisen

164

 

Gruppe 3

Nr.

Fornavn

Etternavn

Resultat

HCP

1

Sina

Underhaug

166

32,6

2

Anne

Throndsen

166

36,0

3

Jack U

Rist

174

29,9

Nermest Flagget La Estancia

Damer

 

Herrer

 

Hull  3

INGEN

 

Svein

Andersen

Hull  8

INGEN

 

Willy

Hoff

Hull 12

INGEN

 

Hans G

Løken

Hull 16

Liv

Nybø

INGEN

 

Nermest Flagget Golf Campano

Damer

 

Herrer

 

Hull  3

INGEN

 

Per

Glasø

Hull  8

Elin

Nikolaisen

Vidar

Throndsen

Hull 12

Rigmor

Bardoff

INGEN

 

Hull 16

INGEN

 

INGEN

 

Spiller med beste bruttoforbedring fra Estancia til Campano:

Tordar Lauritzen med 10 slag forbedring. Vi gratulerer.

La Noria 22.10,2017

Resultater La Noria 22.10.2017
Gruppe 1
Nr. Fornavn Etternavn HCP Poeng
1 Jan Teksum 16,0 37
2 Rune Falstad 14,3 35
3 Thor Gihlemoen 13,6 34
Gruppe 2
Nr. Fornavn Etternavn HCP Poeng
1 Elin Nikolaisen 23,1 35
2 Guttorm Aanensen 24,0 33
3 Roy Johansen 21,6 31
Gruppe 3
Nr. Fornavn Etternavn HCP Poeng
1 Sina Underhaug 32,6 33
2 Ruth Rist 28,3 29
3 Thor Haugen 28,9 28
Nærmest
Flagget: Damer   Herrer  
Hull  1/10 Kari Haugsdal Willy Hoff
Hull  6/15 Wencke Johansen Ove Aksnes
Hull 8/17 Jorun Lie Bjørn Iversen
Hull 9/16 Elin Nikolaisen Ingen  

Resultater Atalya, Old Course 08.10.2017
Gruppe 1
Nr. Etternavn Fornavn  HCP Poeng
1 Sætre Jan Tore 19,4 41
2 Iversen Bjørn 19,4 38
3 Falstad Rune 14,3 35
Gruppe 2
Nr. Etternavn Fornavn  HCP Poeng
1 Johansen Roy 21,6 34
2 Lie Arne 25,4 34
3 Andersen Svein 22 33
Gruppe 3
Nr. Etternavn Fornavn  HCP Poeng
1 Iversen Solveig 27,9 31
2 Rist Ruth 28,2 30
3 Haugen Thor 28,8 30
Nærmest
Flagget: Damer   Herrer  
Hull  3 INGEN   INGEN  
Hull  7 Ruth Rist Bjørn Iversen
Hull 11 Aud Ghilemoen Jan-Tore Sætre
Hull 16 INGEN   Bernt Hanssen

Resultat lagspill Los Olivos 24.09.2017

Nr.1, Lag nr.: 6

Fornavn

Etternavn

Poeng

HCP

Vidar

Throndsen

86

100,3

Terje

Nikolaisen

Willy

Hoff

Martin

Haugsdal

Nr.2, Lag nr.: 7

Fornavn

Etternavn

Poeng

HCP

Kåre

Underhaug

83

100,9

Jan

Svabø

Arne

Lie

Ruth

Aanensen

Nr.3, Lag nr.: 4

 

 

Fornavn

Etternavn

Poeng

HCP

Jan

Teksum

81

102,5

Elin

Nikolaisen

Terje

Blomberg

Anne

Throndsen

 

Nermest Flagget

Damer

 

Herrer

 

Hull 3

Mona

Johansen

Vidar

Throndsen

Hull 6

Wencke

Johansen

Knut

Lynneng

Hull 8

Ingen

 

Jan

Teksum

Hull 14

Ingen

 

Jan

Bardoff

Hull  16

Jorun

Lie

Terje

Nikolaisen

Calanova 22.04.2017

Lagspill

Nr.1, Lag nr.: 19

Fornavn

Etternavn

Poeng

HCP

Bente

Falstad

46

38,4

Rune

Falstad

 

 

Nr.2, Lag nr.: 11

Fornavn

Etternavn

Poeng

HCP

Liv

Nybø

46

48,2

Jan

Nybø

 

 

Nr.3, Lag nr.: 13

 

 

Fornavn

Etternavn

Poeng

Solveig

Iversen

45

Bjørn

Iversen

 

 

 

Nermest Flagget

Damer

 

Herrer

 

Hull 6

Tove

Glasø

Rune

Falstad

Hull 8

Rigmor

Bardoff

Ronny

Thom

Hull 13

Solveig

Iversen

Jan

Teksum

Hull 17

Sina

Underhaug

Bjørn

Iversen

Doña Julia 26.03.2017

Stableford

Gruppe 1

Fornavn

Etternavn

Poeng

HCP

Tor

Gihlemoen

35

12,5

Kåre

Underhaug

35

18,3

Helge

Olsen

35

19,6

Gruppe 2

Fornavn

Etternavn

Poeng

Rigmor B.

Bardoff

33

Tove

Høistad

32

Marit

Andresen

30

 

 

 

Gruppe 3

 

 

Fornavn

Etternavn

Poeng

Solveig

Iversen

37

Per

Kierulf

32

Thor

Haugen

31

 

 

 

 

Nermest Flagget

Damer

 

Herrer

 

Hull   3

Ingen

 

Helge

Olsen

Hull   11

Solveig

Iversen

Tor

Gihlemoen

Hull 12

Ingen

 

Ingen

 

Hull 13

Ingen

 

Ingen

 

Hull 18

Solveig

Iversen

Reidar

Olsen

Santa Clara 12.03.2017

Stableford

Gruppe 1

Etternavn

Fornavn

Poeng

Teksum

Jan

39

Lie

Jorun

35

Glasø

Per

35

Gruppe 2

Etternavn

Fornavn

Poeng

Lie

Arne

33

Hoff

Willy

32

Hanssen

Bernt

31

 

 

 

Gruppe 3

 

 

Etternavn

Fornavn

Poeng

HCP

Bjerke

Petter

40

34,4

Kierulf

Per

40

35,8

Michelsen

Jon

38

 

 

 

Nærmest Flagget

Damer

 

Herrer

 

Hull   2

Glasø

Tove

Hanssen

Bernt

Hull   6

Ingen

 

Ingen

 

Hull 13

Lie

Jorun

Hanssen

Bernt

Hull 15

Johansen

Wenche

Ingen

 

Rio Real 26.02.2017

 Stableford

Gruppe 1

Etternavn

Fornavn

Poeng

Gihlemoen

Thor

36

Evensen

Odd

33

Falstad

Rune

32

Gruppe 2

Etternavn

Fornavn

Poeng

Laursen

Bjørn

42

Nikolaisen

Elin

38

Nordahl

John

35

 

 

 

Gruppe 3

 

 

Etternavn

Fornavn

Poeng

Kierulf

Per

32

Rist

Ruth

28

Haugsdal

Kari

28

 

 

 

Nærmest Flagget

Damer

 

Herrer

 

Hull   3

Ingen

 

Andersen

Svein

Hull   6

Glasø

Tove

Lie

Arne

Hull 12

Lie

Jorun

Gihlemoen

Thor

Hull 14

Glasø

Tove

Teksum

Jan

TorreQuebrada 12.02.2017

Stableford

Damer:

Navn:

Hcp

Poeng:

Plass:

Nærm. Flagg

Sina

Underhaug

32,2

29

1

 

Rigmor B.

Bardoff

19,8

28

2

 

Bente

Falstad

21,2

23

3

Hull 9

Ruth

Rist

27,8

20

4

 

Ingunn H.

Johnsen

25,3

19

5

 

Kari

Haugsdal

36,0

12

6

 

Ruth

Aanensen

34,3

11

7

Hull 3

Herrer:

Navn:

Hcp

Poeng:

Plass:

Nærm. Flagg.

Jan

Bardoff

24,3

34

1

 

Jan

Teksum

14,3

32

2

Hull 3

Svein

Andersen

19,1

27

3

 

Rune

Falstad

15,5

25

4

Hull 9/Hull 11

Guttorm

Aanensen

23,5

25

5

 

Kåre

Underhaug

18,1

22

6

 

Martin

Haugsdal

34,1

19

7

 

Willy

Hoff

26,7

18

8

 

Jon Tore

Sætre

20,8

15

9

 

Jack

Rist

32,6

14

10

 

Marbella Golf 29.01.2017

             

Stableford Lagkonkuranse

Plass:

Lag nr: 7

Poeng:

1

Rune Falstad

84

John Nordahl

Aud Ghilemoen

Mette Kierulf

 

Plass:

Lag nr: 1

Poeng:

2

W enche Johansen

79

Solveig Iversen

Petter Bjerke

Jarle Wilhelmsen

 

Plass:

Lag nr: 3

Poeng:

3

Tor Ghilemoen

78

Bjørn Laursen

Tove Høistad

Anne Throndsen

Nærmest flagg herrer:

Navn:

Hull nr:

Jarle Wilhelmsen

3

Bjørn Iversen

9

Jan Teksum

11

Øyvind Veholmen

16

Nærmest flagg damer

Navn:

Hull nr:

Rigmor Bardoff

3

Rigmor Bardoff

9

Tove Glasø

11

Hilde Løken

16

Gruppevinnere:

Poeng:

Gruppe 1

Jan Teksum

37

Gruppe 2

Jon Nordahl

35

Gruppe 3

Jack Rist

32

Resultater Lagspill Santana 18.11.2016

Nr.1

Lag nr.: 8

Fornavn

Etternavn

Lagets resultat:

Bjørn

Iversen

 

Per

Schønberg

 

Sina

Underhaug

 

Martin

Haugsdal

 

 

 

Slag: 74

Nr.2

Lag nr.: 6

Fornavn

Etternavn

Lagets resultat:

Svein

Andersen

 

Hans G.

Løken

 

Solveig

Iversen

 

 

 

Slag: 75

Nr.3

Lag nr.: 4

Fornavn

Etternavn

Lagets resultat:

Reidar

Olsen

 

Ingunn H.

Johnsen

 

Bjørn E.

Laursen

 

Hilde

Løken

 

 

 

Slag: 75

Nærmest flagget:

 

Damer.

Herrer

Hull nr.2:

Tove Glasø

Vidar Throndsen

Hull nr.7:

Kari Haugsdal/Rigmor Bardoff

Reidar Olsen

Hull nr.12:

Ingunn Johnsen

Jan Nybø

Hull nr.16:

Solveig Iversen

John Nordahl

Resultat Rio Real 06.11.2016

Gruppe 1

Nr.

Etternavn

Fornavn

HCP

Poeng

1

Glasø

Per

18,7

36

2

Nybø

Jan

18,7

35

3

Bardoff

Rigmor B.

19,8

33

Gruppe 2

Nr.

Etternavn

Fornavn

HCP

Poeng

1

Høistad

Tove

27,7

31

2

Falstad

Bente

20,0

30

3

Rist

Ruth

27,6

30

Gruppe 3

Nr.

Etternavn

Fornavn

HCP

Poeng

1

Rist

Jack

32,4

33

2

Michelsen

Jon

28,8

32

3

Bjerke

Petter

34

28

Nermest Flagget

Damer

 

Herrer

 

Hull   3

Falstad

Bente

Falstad

Rune

Hull   6

Falstad

Bente

K.Underhaug/S.Andersen

Hull 12

Falstad

Bente

Michelsen

Jon

Hull 14

Falstad

Bente

Hanssen

Bernt

Miraflores 23.10.2016

Miraflores 23.10.2016

Individuell Stableford

Gruppe 1

Plass:

Navn:

Poeng

1

Svein Andersen

39

2

Vidar Throndsen

37

3

Kåre Underhaug

37

Gruppe 2

Plass:

Navn:

Poeng

1

Per Schønberg

37

2

Anny K. Opsahl

35

3

Jan Bardoff

32

Gruppe 3

Plass:

Navn:

Poeng

1

Ole Hattlevik

35

2

Martin Haugsdal

34

3

Sina Underhaug

32

Nærmest flagget herrer:

Navn:

Hull nr:

Thor Gihlemoen

4

Per Glasø

7

Jan Teksum

11

Jan Nybø

13

Hans G Løken

15

Nærmest flagget damer:

Navn:

Hull nr:

Ingen

4

Ingen

7

Ingen

11

Kari Haugsdal

13

Lise Scharfenberg

15

Valle Romano 09.10.2016

Lagspill

Nr.1

Lag nr.

Fornavn

Etternavn

Resultat laget

 

Jan

Teksum

 

Ball 2

Jon

Nordahl

95

 

Mona

Johansen

 

 

Ole

Hatlevik

 

Nr.2

Lag nr.

Fornavn

Etternavn

Resultat

 

Jorun

Lie

 

Ball 9

Jon Tore

Sætre

93

 

Guttorm

Aanensen

 

 

Sina

Underhaug

 

Ball 9 forran Ball 7 på lavere HCP

Nr.3

Lag nr.

Fornavn

Etternavn

Resultat

 

Arne

Lie

 

Ball 7

Vidar

Throndsen

93

 

Lise

Schønberg

 

 

Kari

Haugsdal

 

Vinner gr.1: Jan Teksum 38 poeng

Vinner gr.2: Elin Nikolaysen 43 poeng

Vinner gr.3: Sina Underhaug 37 poeng

Nærmest flagget:

Damer

Herrer

Hull nr.   2

Ingen

Ingen

Hull nr.   7

Kari Haugsdal

Reidar Olsen

Hull nr.   9

Elin Nikolaysen

Reidar Olsen

Hull nr. 11

Lise Schønberg

Svein Andersen

Hull nr. 13

Sina   Underhaug

Jon Michelsen

Mijas Los Olivos 25.09.2016











Individuell Stableford









Gruppe 1: Hcp: 0 - 18,7




Plass:

Navn:

Poeng



1

Jan Nybø

33



2

Vidar Throndsen

32



3

Kåre Underhaug

32









Gruppe 2: Hcp: 18,8 - 27,9




Plass:

Navn:

Poeng



1

Elin Nikolaysen

36



2

Rigmor B Bardoff

31



3

Svein Andersen

29









Gruppe 3: Hcp: 28,0 - 36,0




Plass:

Navn:

Poeng



1

Jack Rist

32



2

Mona Johansen

28



3

Per Kierulf

27









Nærmest flagget herrer:





Navn:

Hull nr:




John Nordal

3




Per Istad

6




Ingen

8




Odd Evensen

14




Helge Olsen

16









Nærmest flagget damer:





Navn:

Hull nr:




Elin Nikolaisen

3




Ingen

6




Ingen

8




Beate Istad

14




Sina Underhaug

16